| 08.30 - 12.30 | | 13.30 - 18.30 |

Firmamız, çelik boru sektöründe uzun yıllara dayanan deneyimi ve uzman kadrosuyla yerel ve uluslararası projelerin çelik malzeme tedarik süreçlerinde müşteri memnuniyeti ve kalite standartlarına önem vererek hizmet sunmaktadır.

Projelerin gereksinimlerine uygun nitelikte malzeme tedariki sağlayarak, değişen piyasa koşullarına uyumlu çözümler sunan firmamız, çelik ürünlerin geniş yelpazesini sunmaktadır. Bu ürünler arasında EN, DIN, API, ASTM standartlarına uygun karbon çelik dikişsiz ve dikişli çelik borular, yapısal profiller, hadde ürünleri ve diğer yardımcı malzemeler bulunmaktadır.

Müşteri portföyümüzde yer alan petrol ve kimya endüstrisi tesisleri, enerji üretim santralleri, demir-çelik fabrikaları, gemi inşa sanayisi, çimento fabrikaları, metalurji tesisleri, gübre üretim tesisleri, gıda işleme tesisleri, otomotiv ve makine üretim tesisleri, sağlık kompleksleri, havaalanları, marinalar ve karma yapılar gibi birçok sektördeki yeni yatırım ve revizyon projelerine tedarikçi olarak hizmet vermekteyiz.

Firmamız, toplam kalite yönetimi prensipleri doğrultusunda iş geliştirme faaliyetlerini sürdürmekte ve müşterilerine en üst düzeyde hizmet sunmayı hedeflemektedir. Siz değerli iş ortaklarımızla birlikte, marka değerimizi artırmak ve sektördeki lider konumumuzu güçlendirmek için kararlılıkla çalışmaktayız.

İtibarımızı, çalışanlarımızın ve iş ortaklarımızın gösterdiği dürüstlük ve doğruluk ilkeleri doğrultusunda kazanan firmamız, bu değeri korumak ve daha da ileriye taşımak için azimle çalışmaya devam edecektir.

CHNÇELİK

error: